PIEGĀDES POLITIKA

Tiešsaistes pasūtījumus mēs pieņemam tikai piegādēm uz valstīm un teritorijām, kas norādītas piegādes adreses un valstu izvēlnē Vietnē www.saapio.lv.

Piegāde uz Eiropas Savienības valstīm tiek veikta ar FedEx, DPD, TNT vai citu paku piegādes pakalpojumu, kas parasti ilgst 3–10 darba dienas un parasti ietver kurjerpiegādi.

Ja jūsu valsts vai teritorija nav Latvijā vai neatrodas norādīta sarakstā, lūdzu, sazinieties ar klientu apkalpošanas dienestu (support@saapio.com), lai pārbaudītu, vai ir pieejamas citas iespējas.

Atsevišķa piegādes maksa var tikt atspoguļota iepirkuma grozā kā atsevišķa prece.

Klienti tiks informēti par paredzamajiem ražošanas un nosūtīšanas termiņiem, kā arī tiks nodrošināts sūtījuma izsekošanas numurs pēc tā nosūtīšanas.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka brīvdienās vai ierobežotās preču partijas izlaišanas laikā šis laiks var atšķirties. Paldies par pacietību.

Par piegādes adreses precizitāti ir atbildīgs tikai klients. Ja klients nokavēja piegādi vai preču piegādi nebija iespējams veikt klienta vainas dēļ, un sūtījums tika nosūtīts atpakaļ Pārdevējam, līgums tiek uzskatīts par atceltu. Izmantojot klienta sākotnējo maksājuma veidu, 14 dienu laikā pēc sūtījuma saņemšanas, Pārdevējs klientam par precēm atmaksās pilnu pirkuma summu, no kuras tiks atskaitīta preču piegādes maksa, kas iekasēta no klienta, un visas tiešās izmaksas, kas saistītas ar atpakaļ nosūtīšanu.

 


MAKSĀJUMU INFORMĀCIJA

Mēs pieņemam Paypal, MasterCard, Visa, Apple Pay.