Šajā konfidencialitātes politikā tiek aprakstīts kā tiek apkopota, izmantota un koplietota jūsu personiskā informācija, kad apmeklējat vietni www.saapio.lv  (“Vietne”) vai veicat pirkumu.

PERSONĪGĀ INFORMĀCIJA

Kad jūs apmeklējat Vietni, mēs automātiski apkopojam noteiktu informāciju par jūsu ierīci, ieskaitot informāciju par jūsu tīmekļa pārlūku, IP adresi, laika joslu un dažus sīkfailus, kas ir instalēti jūsu ierīcē. Turklāt, kad jūs pārlūkojiet Vietni, mēs apkopojam informāciju par atsevišķām apskatītajām Vietnes lapām vai produktiem, no kādām kādām vietnēm vai ar kādiem meklēšanas pieprasījumiem jūs atnācāt uz Vietni, kā arī informāciju par to, kā jūs mijiedarbojaties ar Vietni. Savākto informāciju mēs saucam par “Informāciju par ierīci”.


Mēs apkopojam informāciju par ierīci, izmantojot šādas tehnoloģijas:

  • “Sīkfaili” ir datu faili, kas tiek ievietoti jūsu ierīcē vai datorā un bieži satur anonīmu unikālu identifikatoru. Lai iegūtu papildinformāciju par sīkdatnēm un to, kā atspējot sīkfailus, apmeklējiet vietni http://www.allaboutcookies.org.
  • “Log faili” izseko darbības, kas notiek Vietnē, un vāc datus, ieskaitot jūsu IP adresi, pārlūka veidu, interneta pakalpojumu sniedzēju, sākuma / izejas lapas un datuma / laika zīmogus.
  • - “Web beacons”, “tagi” un “pikseļi” ir elektroniski faili, ko izmanto, lai ierakstītu informāciju par to, kā jūs pārlūkojat Vietni.

Papildus, veicot pirkumu vai mēģinot veikt pirkumu Vietnē, mēs apkopojam noteiktu informāciju, tostarp jūsu vārdu, rēķina adresi, piegādes adresi, maksājuma informāciju (ieskaitot kredītkaršu numurus), e-pasta adresi un tālruņa numuru. Mēs šo informāciju saucam par “Pasūtījuma informāciju”.


Kad šajā konfidencialitātes politikā mēs runājam par “personisko informāciju”, mēs runājam gan par Informāciju par ierīci, gan par Pasūtījuma informāciju.


KĀ MĒS LIETOJAM JŪSU PERSONĪGO INFORMĀCIJU?

Mēs izmantojam Pasūtījumа informāciju, kuru mēs parasti apkopojam, lai izpildītu visus pasūtījumus, kas ir iesniegti caur Vietni (ieskaitot jūsu maksājuma informācijas apstrādi, piegādes organizēšanu un rēķinu un / vai pasūtījuma apstiprinājumu izsniegšanu). Papildus mēs izmantojam šo Pasūtījuma informāciju, lai:

  • Sazinātos ar jums;
  • Pārbaudītu pasūtījumus iespējamā riska vai krāpšanas gadījumu profilaksei;
  • Atbilstoši preferencēm, ar kurām esat dalījies ar mums, sniegtu jums informāciju vai reklāmētu mūsu produktus vai pakalpojumus.

DALĪŠANĀS AR JŪSU PERSĪGO INFORMĀCIJU

Mēs kopīgojam jūsu personisko informāciju ar trešajām personām, lai palīdzētu mums izmantot jūsu personisko informāciju, kā aprakstīts iepriekš. Piemēram, mēs izmantojam Shopify, lai darbinātu mūsu tiešsaistes veikalu - uzzināt vairāk par to, kā Shopify izmanto jūsu personisko informāciju, varat šeit: https://www.shopify.com/legal/privacy. Mēs arī izmantojam Google Analytics, lai palīdzētu mums saprast, kā mūsu klienti izmanto Vietni - vairāk par to, kā Google izmanto jūsu personisko informāciju, varat lasīt šeit: https: //www.google.com/intl/lv/policies/privacy. Varat arī atteikties no Google Analytics šeit: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

UZ UZVEDĪBU BALSTĪTA REKLĀMA

Kā aprakstīts iepriekš, mēs izmantojam jūsu personisko informāciju, lai sniegtu jums mērķtiecīgas reklāmas vai mārketinga paziņojumus, kas, mūsuprāt, varētu jūs interesēt. Lai iegūtu papildinformāciju par mērķtiecīgas reklāmas darbību, varat apmeklēt Tīkla reklāmas iniciatīvas (“NAI”) izglītības lapu: http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work.


Jūs varat atteikties no mērķtiecīgas reklāmas, izmantojot šādas saites:

- Facebook un Instagram: https://www.facebook.com/settings/?tab=ads 

- Google: https://www.google.com/settings/ads/anonymous 

- Bing: https://advertise.bingads.microsoft.com/en-us/resources/policies/personalized-ads 

- Pinterest: https://help.pinterest.com/lv/article/personalization-and-data 

- Yandex: https://yandex.com/support/metrica/general/opt-out.html 


Un, visbeidzot, mēs varam arī dalīties ar jūsu personisko informāciju, lai ievērotu piemērojamos likumus un noteikumus, atbildētu uz tiesas pavēsti, izmeklēšanas orderi vai citu likumīgu pieprasījumu pēc informācijas, ko mēs saņemam, vai kā citādi aizsargātu mūsu tiesības.

NEIZSEKO

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs nemainām mūsu Vietnes datu vākšanas un lietošanas praksi, kad no jūsu pārlūkprogrammas redzam signālu Nesekot.

JŪSU TIESĪBAS

Ja esat Eiropas iedzīvotājs, jums ir tiesības piekļūt personīgajai informācijai, kas ir mūsu rīcībā, un lūgt, lai jūsu personīgā informācija tiktu labota, atjaunināta vai izdzēsta. Ja vēlaties izmantot šīs tiesības, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot zemāk esošo kontaktinformāciju.

Papildus, ja jūs esat Eiropas iedzīvotājs, mēs atzīmējam, ka mēs apstrādājam jūsu informāciju, lai izpildītu līgumus, kas mums varētu būt ar jums (piemēram, ja jūs veicat pasūtījumu Vietnē), vai kā citādi ievērot mūsu likumīgās biznesa intereses, kas uzskaitītas iepriekš.

DATU SAGLABĀŠANA

Kad jūs veicat pasūtījumu Vietnē, mēs saglabāsim jūsu pasūtījuma informāciju, ja vien un kamēr jūs nelūgsit mums izdzēst šo informāciju.

IZMAIŅAS

Laiku pa laikam mēs varam atjaunināt šo privātuma politiku, lai atspoguļotu, piemēram, izmaiņas mūsu praksē vai citu darbības, juridisku vai reglamentējošu iemeslu dēļ.

SAZINIES AR MUMS

Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu privātuma praksi, jautājumu vai sūdzības gadījumā, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu info@saapio.com vai pa pastu, izmantojot zemāk sniegto informāciju.

 

SAAPIO, Elizabetes 19-1, Riga, Latvija, LV- 1220